Buď u toho taky!

Přijď s námi prožít nezapomenutelnou atmosféru 7. ročníku Studentského Majálesu. Navazujeme na tradici majálesů z 60. let, které nám jsou neustálou inspirací, ale nechceme ustrnout na místě. Dáváme si větší cíle a pokořujeme nové výzvy, aby každý ročník Studentského Majálesu bavil kromě návštěvníků a návštěvnic i nás, jeho pořadatele a pořadatelky. I letos se můžeš zapojit a pomoct nám s organizací Majálesu, přihlásit se a stát se jedním z vystupujících nebo 1. května 2019 dorazit a zkrátka být u toho taky!

Pokud máš o majálesové dění bližší zájem už nyní, staň se jeho součástí!

Buď součástí organizačního týmu

Přidej se k našemu organizačnímu týmu, realizuj své nápady, popusť uzdu kreativitě. Znalosti i zkušenosti ze všech oborů, stejně jako jiné tvoje umy s nadšením uvítáme. Na oplátku nabízíme možnost přiučit se v různých oborech.

A co organizace Majálesu zahrnuje? Například projektové řízení, dramaturgii (hudebního, divadelního a filmového programu), komunikaci s médii, copywriting, správu sociálních sítí a webu, tvorbu propagačních materiálů, organizaci alegorického průvodu, tvorbu audiovizuálních výstupů, účetnictví a spoustu dalšího, co ti rádi představíme na osobní schůzce.

Napiš nám na info@majalesstudentu.cz, nebo si přijď pro více informací na nejbližší organizační schůzku.

Ukaž, co v tobě je!

Jsi umělec a chceš ukázat, co umíš, a být součástí Majálesového programu? Studentská tvorba je velmi široká, proto nehledáme účinkující jen do hudebního programu, chceme návštěvníkům ukázat co nejvíce ze studentské kultury – divadla, studentské filmy, autorská čtení, diskuze, prezentace studentských spolků, výstavy a mnoho dalších.

Ozvi se nám na info@majalesstudentu.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *