Konec majálesovské hybernace aneb vánoční veselice

Po zimní Hybernaci se Studentký Majáles opět probírá k životu. Ale nejedná se o nějaké protahování se, zívání, nebo ospalost, probouzí se rovnou s první letošní akcí! V pondělí 17. prosince uspořádal ve Studentském domě Kampusu Hybernská velkou vánoční veselici. Sešlo se rovnou několik studentských spolků, uměleckých figur, nějaké to dobré pití a spousta ještě lepší nálady.

Pro hudební nadšence byl připraven bohatý kulturní program. Slibované karaoke velmi úspěšně nahradil nejdříve Komorní sbor Entropie s uchvacujícím výběrem písní ze svého repertoáru, následně pak nás za srdce chytla talentovaná písničkářka Tali a vše vyvrcholilo vystoupením kapely Happy Pills.

Milovníci dobrého jídla si přišli na své ochutnávkou jednohubek a s láskou pečeného cukroví v kombinaci s pestrou paletou pitiva všeho druhu, několika druhy vína a na místě připraveným výčepem.

Zkrátka a dobře, první letošní předmajáles byl povšechně úspěšným zahájením nové majálesové sezony. Všem zúčastněným tímto děkujeme a těšíme se na další akci!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *